GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 10656215
nr 1065 6215
Lockurnor
Ett par, Berlin, höjd: 24 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 20:54:45
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)